Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvizsgáztathat olyan tanár...

Nyelvizsgáztathat olyan tanár aki korábban tanított engem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Jogilag igen, hiszen senki nem tartja számon, hogy melyik vizsgázónak kik voltak a tanárai. Viszont elég valószínűtlen, hogy bemész nyelvvizsgázni és pont a te volt tanárod fog ott benn ülni.
2019. febr. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy nyelvvizsga jelentkezésnél meg kellett adni a nevét azoknak a tanároknak akik a közel múltban tanítottak de mégis a tanárom nyelvvizsgáztatott..
2019. febr. 15. 10:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez nem olyan fura, lehet, hogy igyekeznek úgy intézni általánosságban, hogy ne olyan tanár legyen benn aki tanított, de ha pont így jön össze időegyeztetés miatt vagy bármi akkor mégis akkor ez van. Biztosan nem törvény ellenes vagy ilyesmi.
2019. febr. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én fősulis koromban csak úgy brahiból elmentem egy nyelvvizsgára, és épp az aktuális nyelvtanárom vizsgáztatott. Első kérdése: Miért jöttem?
2019. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!