Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német szöveg lefordítása?

Német szöveg lefordítása?

Figyelt kérdés

Valaki tudna segíteni? Mivel elkezdtem lefordítani ceruzával de ahogy olvasgatom tele van hibával.. Mivel számomra sok az ismeretlen szó Előre is köszönöm!

Ich bin Sarah Herbst. Ich arbeite als Sekretärin bei der Firma Steiff in Giengen. Steiff produziert Teddybären und Stofftiere. Meine Arbeit ist sehr interessant und ich habe immer viel zu tun. Ich mache alle typischen Büroarbeiten: Texte am Computer schreiben, Telefonate führen, E-Mails schreiben und beantworten, Faxe senden, für meinen Chef Termine machen und viel organisieren. Unsere Firma kooperiert mit vielen nationalen und internationalen Partnern. Für die Geschäftsreisen muss ich Termine koordinieren und Flüge und Hotelzimmer buchen. Oft kommen die Geschäftspartner auch in unsere Firma. Ich organisiere dann die Besprechungen mit meinem Chef, begrüBe und betreue die Gäste und schreibe die Protokolle. Kommunikation, Organisation und Fremdsprachenkenntnisse sind wichtig für die Karriere.



#házi feladat #szöveg #lefordítása
2019. febr. 26. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáltad szótárral?
2019. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen de értelmetlen a mondatom..
2019. febr. 26. 21:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd le őket.
2019. febr. 26. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sarah Herbst vagyok. Titkárnőként dolgozok a Steiff cégnél Giengenben. A Steiff plüssmacikat és plüssállatokat termel. A munkám nagyon érdekes és mindig sok dolgom/tennivalóm van. Mindenféle tipikus irodai munkát végzek: számítógépen szövegek írása, telefonbeszélgetések lefolytatása, e-mailek írása és megválaszolása, faxok küldése, a főnökömnek előre megbeszélt találkozók szervezése, és sok szervezés.A cégünk együttműködik sok nemzeti és nemzetközi partnerrel. Az üzleti utakra nekem repülőjáratokat és hotelszobákat kell foglalnom. Gyakran jönnek üzleti partnerek a cégünkhöz. Akkor én a főnökömmel való megbeszéléseket szervezem, üdvözlöm és kísérem a vendégeket, és megírom a jegyzőkönyveket. A Kommunikáció, szervezés és nyelvismeret nagyon fontosak a karrierhez.
2019. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!