Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az emelt szintű angol éfettség...

Az emelt szintű angol éfettségi kiüti a középfokú nyelvizsgámat?

Figyelt kérdés

Vagy én döntök melyiket viszem tovább? Mert most majd angolból fogok emelt érettségit csinálni és ahova menni szeretnék két emelt kell szóval ez lenne az egyik de ha kiüti csinálnom kéne egy másik nyelvből nyelvizsgát. Vagy az úgy nem számít hogy továbbviszem az emeltet és csinálok C1es angolt és mindkettőt tovább vihetem? Vagy hogy van ez?


A válaszokat előre is köszönöm!



2019. márc. 7. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az emelt angolra jár 50 pluszpont, a nselvvizsga 28 extra pontját nem kapod meg.
2019. márc. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Pontilag kiüti csak az emelt 50ne jár!
2019. márc. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kiüti, viszont amúgy is csak 100 pluszpontot vihetsz tovább, szóval ha két emeltet csinálsz, akkor azzal megkapod mind a százat, és fölösleges még egy nyelvvizsgát is csinálnod. De amúgy az angol emelt az angol C1-et is kiütné, szóval csak továbbtanulási pontok miatt végképp felesleges.
2019. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ha kiüti akkor is kell egy másik nyelvizsga mert továbbtanuláshoz muszáj egy és így ha kiüti konkrétán olyan mintha nem lenne :/
2019. márc. 9. 21:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak pontban üti ki. Attól még nyelvizsga, mint meglévő dolog számít !!!!
2019. márc. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jaa! Oké, akkor megnyugodtam

Köszönöm a válaszokat! :)

2019. márc. 9. 21:50
 7/7 anonim ***** válasza:
6. Annal örülök!
2019. márc. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!