Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Önálló spanyol nyelvtanuláshoz...

Önálló spanyol nyelvtanuláshoz milyen könyvet, könyveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szétnéztem a neten, de mindenki mást, van felsőfokúm angol német latin, francia majdnem B2 ( valahol B1 B2 közt de nem kellett volna sok, viszont, már felejtettem nagyon, nem szeretem az ilyen "képes" y könyveket, gyorsan tanulok, csak épp nem tudom mi lenne jó, sok rosszat olvastam könyvekről

2019. márc. 13. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pons nyelvtan kezdőknek + haladóknak, nagyon jó én ebből tanultam pár hónapig, közép érettségi 91% lett.
2019. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*nyelvtanfolyam kezdőknek
2019. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, azt tegnap megvettem, csak sok nyelvtanár " lehúzza" ezért tettem fel a kérdést :)) de akkor ezek szerint neked működött :)
2019. márc. 13. 16:01
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2019. márc. 13. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Colores 1-2-3 :)
2019. márc. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi azt is néztem, kacérkodtam is vele, sokan ajánlják, emiatt néztem, nekem túl lassúnak tünik lsd a bevezető kérdésem, ahhoz képest rengetegbe kerül megvenni 1-2-3 plusz munkafüzet stb, gyorsabban haladok, mint hogy ez ennyiért nekem megérné, de köszönöm a választ
2019. márc. 23. 07:23
 7/8 A kérdező kommentje:
ja igen, ki tudnám "végezni " persze könyvtárban is :) akkor nem kéne megvenni :), csak nekem kell , hogy írjak :)) abba meg nem lehet :)
2019. márc. 23. 07:25
 8/8 A kérdező kommentje:
újabb kérdés, van aki tanult önállóan Jusztin Ági : Escalera ( spanyolozz otthonról, online nyelvtanár ) könyvéből ?
2019. márc. 23. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!