Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ismertek jó magánt tanárt,...

Ismertek jó magánt tanárt, aki japán nyelvet oktat?

Figyelt kérdés
Japán nyelvoktató magán tanárt keresek, aki házhoz jönne és elfogadható áron oktat. Esetleg ha van egyéb tipp a nyelvtanuláshoz, azokat is elfogadok. Előre is kösz!

2019. márc. 19. 09:28
 1/3 anonim ***** válasza:
És hová menjen házhoz? Mosonmagyaróvárra, Sopronba vagy Szegedre? Hiába ajánlanak valakit, ha 200 km-re lakik tőled.
2019. márc. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha skype-os tanítás megfelel, ha jól tudom, az illető nyelvtanár hölgy talán máig oktat japánt ilyen formában:

"Japán nyelvleckék", vagy "Japán nyelvleckék magyaroknak", fejből ez a youtube csati név rémlik. (Nem a kedves előző hozzászóló az véletlenül?)

2019. márc. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

biztos nincs jobb dolga, mint kérdések alá okoskodni még akkor is, ha az hibás... pedig szerintem elég feltűnő, hogy nem vagyok idióta az alapján, ahogy írtam, de hát mindig jó érzés okosnak hinni magadat :D köszönöm a javaslatot, utána nézek

egyébként elfelejtettem, hogy nem egyértelmű a nem Pestiek számára, hogy Pestre gondoltam xD

2019. márc. 23. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!