Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki körül tudja nekem írni...

Valaki körül tudja nekem írni angolul ezeket a szavakat?

Figyelt kérdés
emoticon,to tweet,iPod,to google,Wi-fi,ringtone,smartphone

2019. márc. 21. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Emoticon - A representation of a facial expression such as a smile or frown, formed by various combinations of keyboard characters and used to convey the writer's feelings or intended tone.

To tweet - Make a post on the social media application Twitter.

iPod - A small electronic device for playing and storing digital audio and video files.

to google - Search for information on the Internet using the search engine Google.

Wi-fi - A facility allowing computers, smartphones, or other devices to connect to the Internet or communicate with one another wirelessly within a particular area.

ringtone - A sound made by a mobile phone when an incoming call is received.

smartphone - A mobile phone that performs many of the functions of a computer, typically having a touchscreen interface, Internet access, and an operating system capable of running downloaded apps.


Forrás: Oxford. Biztos vagyok benne, hogy neked is ment volna, öt percembe sem került az egész.

2019. márc. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
# 1: ezt konkrétan nem tudom megérteni, hogy mi a p öcsért szánnál 5 percet arra, hogy valami lusta életképtelen helyett megcsináld azt, amihez nem szükséges semmi ész egyáltalán, és csak többet ártasz vele, mint használsz, mert így aztán legközelebb se fogja megpróbálni
2019. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
#1 - 2, gondolom kerdezonek hazira kell me gcsinalni. Tanar neni nem fogadja el a copy & paste leirast, hanem a tanuloknak sajat szavaikkal kell korulirni.
2019. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!