Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ling Fluent. Valaki hallott...

Ling Fluent. Valaki hallott már erről? Ez egy 4 hetes nyelvtanulási folyamat amivel 4 hét alatt megtanulsz egy bizonyos nyelvet. Igaz ez?

Figyelt kérdés

Szóval, azt írták az oldalon hogy 4 hét alatt megtanulsz angolul. Meg elmagyarázták hogy hogyan, meg minden ilyesmik, és nagyon hihető volt. Szerintetek igaz ez? Más weboldalakon biztos olyat írnának rá hogy:

"A LING FLUENT EGY HAZUGSÁG! NE VEDD MEG MERT EGY PÉNZKIDOBÁS!!!"

Vagy:

"A ling Fluent egy BEST!!! Vedd meg mert bevált!!"

És én nem tudom miben higgyek... (ÉRTELMES KOMMENTEKET LÉGYSZII)



#internet #nyelvtanulás #hazugság vagy igazság
2019. márc. 24. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Atveres. Mar sokat irtunk itt errol. Kerdes ra.
2019. márc. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké. De azért kiírtam
2019. márc. 24. 22:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most őszintén, szerinted? 4 hét alatt akkor sem tanulsz meg túl sokat, ha 0-24-ben anyanyelvi környezetben vagy.
2019. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Angol nyelvu hirdetesuk ket hetet iger, hogy megtanulsz angolul. Semmi mast nem kapsz a penzedert mint sugokartyakat. Flash cards.
2019. márc. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A lényege ezeknek, hogy bemagoltatnak egy csomó mondatot-azzal a felkiáltással nyelvtan felesleges, magolás felesleges.


KB: vevő: Jó napot kívánok!

eladó: Jó napot kívánok! Miben segíthetek?


És ez addig működik, míg vevő-eladó tudja az instant mondatokat.

De az életben ez nem így lesz, ha már nem úgy köszön vissza Jó napot kívánok-dőlt a látszólagos nyelvtudásod.

Mert akinek köszöntél mondhatja: én nem az eladó vagyok, az eladónak ki kellett ugrania postára, én csak beálltam a pultba addig, de 10 perc és visszajön, legyenszíves várni.

Sosem érted meg-hiszen azt kellett volna mondania: Jó napot, miben segíthetek.


Szóval limitált és passzív nyelvtudást nyújt. Ha kikerülsz egy másik környezetbe ahol nem tudják a te bemagolt instant mondatataidat, akkor már bukott az egész. Na meg ha az instant mondatokat sikerül jól bemagolni, akkor még azt is hiszik jól tudsz angolul.

Másrészt oké egy darabig lehet drilleztetni a mondatokat, de ha nem tanulod meg a nyelvtant (nagyon alaposan) akkor sosem fogod tudni sem azt hogy adott szerkezet miért úgy van, és sosem fogod tudni variálni a szerkezeteket. ami nagyon fontos egy nyelvben. Hiszen másképpen beszélsz egy hivatalban, másképp egy utcai árussal, másképp a szüleiddel, másképp egy járókelővel....


Nem beszélve arról perpetuum mobile nincs, semmi energiabefektetéssel, nem juthatsz eredményre-természeti törvény ellen hatna.


Ha 4 hét alatt meg lehetne tanulni egy nyelvet, mindenki beszélne már a világ összes nyelvén. De nem teszi.

2019. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó kommentelő, nagyon köszi, mert te jól leírtad! Csak én tudok angolul, vagyis megértem amit mondanak, csak kifejez i nem tudom magam.
2019. márc. 27. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!