Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Languagecert marciusi vizsga?

Languagecert marciusi vizsga?

Figyelt kérdés
Aki volt multheten a marciusi languagecert vizsgan(B2), tud meselni milyen volt? Barmi ami szerinted megemlitesre valo:D (szobeli,irasbeli) elore is koszonom:)
2019. márc. 28. 22:27
 1/2 anonim válasza:
Szia,én voltam. A szóbeli nagyon jó volt, egyszerű dolgokat kérdeztek, pl: a családomról kellett beszélnem, egy találmányról ami nélkül nem tudnék élni.Az írásos része is egész jó volt, levélnél egy híres emberről kellett írnom meg, hogy mit kérdeznek tőle ha lenne rá esélyem ez volt a 150-200 szavas. A 100-150 szavasnál valami felmérésről kellett véleményt írni. A reading jó volt, a listeningel pedig az volt a bajom, hogy a terem visszhangozott. Összeségében viszont jó volt és remélem meglesz.
2019. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ma jöttek meg az eredmények. Átmentem. :)

Huhh az írásbeli nem volt nehéz. A szövegértésem 88% lett, és habár azt hittem a writing jobb lesz, az alig haladta meg a 60%-ot.

A szóbeli volt a halálom. Két percig kellett beszélnem az egészséges étkezésről, illetve olyan kérdéseket kaptam, hogy szerintem mitől függ/hány éves kortól kéne egy fiatalnak autót vezetnie/jogosítványt kapni, szerintem nehéz-e a magyar nyelv a külföldieknek, illetve volt még egy kérdés, de az csak nem jut az eszembe..🤔

De a listening megint okés volt, 84% lett. Szóval igazából a szóbeli volt a legrosszabb. De felkészülés nélkül mentem, szóval nem olyan rossz az az 54%. 😂

2019. ápr. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!