Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A cambridge c1 nagyon nehez?

A cambridge c1 nagyon nehez?

Figyelt kérdés
Aki volt mar mi a tapasztalata?

2019. márc. 31. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a nehéz, tölts le egy tesztes könyvet a netről, de a vizsgaközpont oldalán is van mintateszt.
2019. márc. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem. Jól kommunikálok angolul, de egyáltalán nem vagyok perfekt, mégis sikerült teljesítenem kevés rákészüléssel.

Kicsit műveltségi jellegű is a dolog, mert ha van olyan téma (politika/társadalom/élővilág, stb), amiről magyarul se tudnál egy 10-20 mondatos esszét írni, akkor nyilván angolul se fog menni. Szóval nyelvtudáson kívül kell-e hozzá némi olvasottság/élettapasztalat is.

2019. márc. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt csak saját magad tudod eldönteni. Én csináltam már többféle tesztet, de az aktív képességeket így nem lehet tesztelni. Viszont ha a passzív nem megy jól, akkor azt is fejleszteni kell. Ha viszont jól megy, akkor annyi előnyöd van, hogy azzal már kevesebbet kell foglalkozni.
2019. ápr. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz C1-es szinten, akkor nem. Ha nem tudsz, akkor igen.


De valóban magasabb szintű, lényeges tudás kell hozzá, tehát a magyar nyelvvzsgáknál valóban nehezebb.

2019. ápr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!