Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit gondoltok a Székesfehérvár...

Mit gondoltok a Székesfehérvári Don't panic nyelviskoláról? Tényleg annyira jók?

Figyelt kérdés

#nyelvtanulás #angol #Don'tpanic #nyelvisola
2019. ápr. 1. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
21%
Nem mostani a kérdés, de én most járok a Don't panicbe a középfokú nyelvvizsga felkészítő tanfolyamukra. Magánórák, ezért elég drága de abszolút megéri mert nagyon kedvesek a tanáraik és teljesen más módszerrel tanítanak mint egy átlag iskolában angol órán (itt beszélned kell angolul és növelik hozzá az önbizalmad) nekem az egész eddigi ott tanulásom pozitív volt. Úgy összességében nagyon ügyfélközpontúak:D
2019. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Valójában a tanár meg se szólal magyarul, elvárja hogy a tanuló megértsen mindent miközben mindenki hülyén néz a nyelvtan magyarázása közben.


Aztán ha visszakérdezek, elmondja angolul, csak másképp. De ha nem értem, akkor nem értem b***zdmeg, nem tudom miért esik nehezükre magyarul magyarázni. Nevetséges ez az erőlködés.


Az órán meg mindegy hogy megfelelő nyelvtannal vagy sem, csak a tanuló céltalanul óbégasson az órán.

2019. okt. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
82%

Előttem szólónak sajnos igazat kell adnom. Részt vettem egy tanfolyamukon, ahol a 100% beszédet hirdetik, de azt nem teszik hozzá, hogy a tanulók egymással beszélgetnek, a tanár nem ellenőrzi, nem javítja ki, ha rosszul beszélsz, és sajnos valóban, ha nem vagy elég rámenős és szószátyár, gyakorlatilag nem fogsz tudni szóhoz jutni.


Amennyi pénzt elkérnek egy ilyen tanfolyamért, és amennyi segítséget az ad, nagyon nincs ár-érték arányban.

2020. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
22%

1 hónapja járok az iskolába. Az órák jó hangulatban telnek, köszönhető a fiatalos, vicces légkörnek, a jó tanároknak és a jó tanulótársaknak. :)

A kis csoportos létszám miatt sokkal hatékonyabban és időtakarékosan fejlesztem a beszédemet, amit eddigi tanulmányaim során nem sikerült sehol.

Vannak olyan órák, amin személyesen besétálok és van amin online veszek részt :) ez csak tőlem függ hogy szeretnék tanulni.

Csak ajánlani tudom az iskolát.

2021. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

4-es válaszoló - annyira felismerhetőek a betanult

sablonjaitok, hogy egyből le lehet vágni, ha belsős próbál marketinget tolni...;)

Beszélgetős klubnak kicsit drága hely. Az a baj vele, hogy ugyanannyira egyoldalú és szélsőséges, mint az általuk oly megvetett nyelvtanmagolós módszer. A marketing meg a reklám amit meg az ember képébe tolnak, az meg egyenesen visszataszító, heti 20x hívnak, a spamjeikkel telik meg a postaládád...

A fehérvári sulit illetően: nem tudom, a tanárok, vagy a diákok cserélődnek sűrűbben, egyik se túl bizalomgerjesztő.

2021. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
13%

5-ös válaszoló, Te szerintem vagy háttal ülsz a lovon, vagy pont te kreálod ezeket a negatív kommenteket (gondolom konkurens iskolaként) :)

Kb 1 éve járok a fehérvári suliba. Csak pozitív véleményt tudnék írni, de nem fogok, mert ötöske tuti jönne a marketing dumával :)

A tanárok nem változtak mióta én ide járok. A diákok nyílván cserélődnek. Ez nem egy általános iskola, ahova 8 évig kell járni:))

Amúgy ingyenes a szintfelmérő és a próbaóra. Ha jól emlékszem beiratkozás után 1 hónappal is visszakérheted a befizetésedet ha nem tetszi. Melyik sulinál van ilyen????

Ötöskére nem kell hallgatni.

(Szerintem már a kérdést is Ő tette fel:):):):) )

2021. aug. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-osnak: én vagyok "ötöske". Nem vagyok sem konkurens iskola, sem konkurens tanár. Nem is én vagyok a kérdező. Mégis minek írna ki bárki egy kérdést, hogy aztán két év múlva magának megválaszolja...?

Még másfél éve, a covid helyzet előtt jártam rövid ideig, most meg ismerősöm próbálta meg, az alapján alkottam véleményt. Az akkori tanárok közül nem sokról tudom, hogy azóta ott tanít. Valószínűleg nem véletlenül. Megjegyzem, az egészből a tanárok munkája, ha ér valamit.

Amúgy közel lakom a sulihoz, úgyhogy gyakran elmegyek arra. Érdekes szemléletük van az ügyfélközpontúságról. Meglepően gyakoriak a "műszaki okok miatti" recepciós hiányzások.

2021. okt. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nagy Noémi válasza:
8%

Te tényleg azért posztolgatsz, mert nem volt ügyfélszolgálat műszaki okok miatt egy olyan iskolában, ahová nem is akartál menni??????

Nyitva vannak, de vmikor csak online, egyszer próbáld ki őket köpködés helyett.

Ez nettó lejáratás. Szánalmas.

2022. jan. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!