Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kaphatnék segítséget a mondato...

Kaphatnék segítséget a mondatok lefordításában?

Figyelt kérdés

1. Okay, let me just get on with it.

( itt arról lenne szó, hogy a srác nem tud dönteni, hogy két üzenet közül melyiket küldje el a barátjának. Nem tudom ez segít-e. Nem tudom, hogy jó-e, de én úgy fordítottam, hogy "Hadd próbáljam megfogalmazni." vagy "Hadd gondoljam át." Ezek közül jó valamelyik?)


2. I give you good luck for your debut match!

(Értem a mondatot, csak a magyarosítással vannak gondjaim)


3. Don't get gloomy on me!


4. I'll make up for your loss.


5. You look really cool when you're all flustered!

(itt ismét a magyarba átültetés a gond.)


Előre is köszi a válaszokat.



2019. ápr. 2. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Oké, csak hagy lépjek már tovább ezen.

Sok sikert az első meccsedhez.

Ne keseredj el rajtam (Nem akarlak elkeseríteni)

Kárpótollak a veszteségedért.

Jól áll neked amikor gondokkal küzdesz.

2019. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 chtt ***** válasza:
100%

- Az első lehet simán Rajta! is, ahogy biztatja magát - oké, legyek már túl rajta / Döntsd már el, XY (saját név), tehát kb. bármi, amivel próbálja rávenni magát, hogy csinálja már, legyen már túl rajta.

- Lehet, amit az egyes írt (vagy esetleg: Szerencsét hozok neked az első meccseden)

- nem ismerem a körülményeket, de lehetne: Nehogy már sírva fakadj itt nekem!/Ne szomorkodj itt nekem! (és társai)

- tökéletes az egyesé

- Jól áll neked/Nagyon menőn nézel ki, amikor zavarban vagy/ideges vagy.

2019. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!