Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire/milyen szinthez elég...

Mennyire/milyen szinthez elég a tankönyvben található nyelvtan?

Figyelt kérdés

Középiskolából maradt meg tankönyvem. Hotline-ból tanultunk, ha jól rémilk, talán 3 kötetet vettünk végig 4 év alatt.

Nem szerettem az angolt, bár kimondottan nem voltam gyenge belőle (3-4-es)


Ha én ezt elővenném, átismételném, feladatait újra megcsinálnám, mellé szókincset fejlesztenék (olvasással pl), akkor elég lehet egy középfokú nyelvvizsgához?


találtam még otthon Headway tankönyvet is. Én erre nem emlékszem, gondolom, testvérem ebből tanult.

Erre ugyanúgy áll a fenti kérdés, amennyiben ez jobb tankönyvnek bizonyulna.



2019. ápr. 8. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:

S mi van ráírva az utolsóra? Mert ha pre-intermediate, akkor alighanem nem lesz az elég.

Amúgy hasonlogasd össze a témaköröket:

[link]

2019. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hú, most megfogtál. Otthon vannak a polcon. de talán a sárga, zöld és piros könyvek voltak azok. A kék biztosan nem.


Köszi a linket.

2019. ápr. 8. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!