Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A német után miért katasztrofá...

A német után miért katasztrofális angolt tanuli? (Mar mint nekem)

Figyelt kérdés
Szoval a nemet megy. Eltem is 10 evet nemet nyelvterületen. Az angolnak most alltam neki. Szinte semmi logika. Mik a buktatoi hogyanblenne erdemes tanulnom??
2019. ápr. 9. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Kimész 10 évet angol nyelvterületre, és az is menni fog.
2019. ápr. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tervezem, de elōtte azert szeretnem valamennyire erteni is a nyelv strukturajat, es nyelvvizsgaval neki vagni mint a nemetnek.
2019. ápr. 9. 18:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mert számodra új. Minden nylevben van valami nehézség, de amúgy az angolt én (angoltanárként) egy olyan nyelvnek tartom, amibe sokkal könnyebb belejönni kezdőként, mint például a németbe.
2019. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem halál könnyű volt német után angol de sztem forditva lett volna akkor sose tanultam volna németül :-D
2019. ápr. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én angolt tanulok már 11 éve folyékonyan beszélek, 3 éve németet és el tudom mondani németül a nevemet. :) Semmi logika, figyelj a szó nemére, de az megváltozik ilyen olyan esetben, német nyelv hallgatása számomra undorító...
2019. ápr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miért, a németben hol van logika? Számomra az angol sokkal logikusabb, a német meg egy nagy herdzsehurdzsa.
2019. ápr. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!