Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 hónap alatt lehetséges...

3 hónap alatt lehetséges letenni úgy a középfokú nyelvvizsgát, hogy az alapoktól kezdem?

Figyelt kérdés

Nyári szündtben beiratnának a szüleim egy intenzív nyelvtanfolyamra, abban reménykedve, hogy bővül a nyelvtudásom. Sajnos én már abba a rendszerbe kerültem, hogy középfokú nyelvvizsga nélkül lehetőségem sincs továbbtanulni... és persze szerencsémre elégge gyatra nyelvtanárom van, aki nem követel és nem is tanít.

Szerintetek ha 100%-osan belefekszek a német nyelvbe, le tudom tenni a nyelvvizsgát 3 hónapon belül?

Van valakinek tippe a gyors nyelvtanuláshoz? Német nyelvű filmek nézése segít?

Előre köszönöm a válaszokat!:)



2019. ápr. 7. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem - de azért rengeteget számít. Én inkább 6 hónapot tartok reálisnak erre.
2019. ápr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Ha külföldön élsz, jársz suliba lazán menne. Itthon úgy, higy csak napi 1-2 órát használod a németet nem igazán.
2019. ápr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Biztos, hogy rengeteget fejlődsz. Ha nem is leszel nyelvizsga szinten, de sokat számít. Utána már hamar meglesz.
2019. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Angol, olasz megoldható.

Német nehezebb. Ahhoz kell intenzív fél év.

Amúgy a vizsgára tanulni könnyebb, mint nyelvet tanulni.

2019. ápr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a válaszokat!
2019. ápr. 7. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Lass dich nicht unterkriegen!
2019. ápr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!