Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki B2-zött Origonál spanyolbó...

Aki B2-zött Origonál spanyolból áprilisban: Szerintetek is túl nehéz volt a hallgatózós feladat?

Figyelt kérdés

Igen, eléggé leszűkítettem a kört, de főleg azokhoz szólnék akik a mai napon (04.09) szóbeliztek spanyolból középfokon.


A magnó mindig jól ment nekem, felső fokú angolom van, másfél éve tanulok spanyolul. A beszédem ma 70%-os lett, és gondoltam a magnó úgyse tudja lerontani. Nem akarok pesszimista lenni, de azt hiszem borzasztó lett. A legtöbb kérdésről fogalmam sem volt, csak betippeltem. Sok spanyol szöveget hallgattam korábban, értem is jól a nyelvet, viszont ezt a feladatot valamiért furcsának éreztem. Alig mondtak ki valamit konkrétan, szinte mindent körülírtak borzasztó nyakatekert módon, és nem is arról volt szó, ami a lényeg lenne hogy mi történik, hanem hogy 2-3 különböző ember mit gondol az adott témáról. Lehet hogy csak én gondolom nehéznek, vagy lehet csak így utólag tűnik annak, de nem hagy nyugodni. Ha van bárki is aki ma ezt megtapasztalta, neki mi a véleménye erről?



2019. ápr. 9. 21:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!