Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 2006 okt. -ben kezdtem tanulni...

2006 okt. -ben kezdtem tanulni angolt egy csoportban.2010 van és másfél könyvet tanultunk meg/heti 3 ó. Normális ez igy? Még mindig elementary.

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem normális! Nyilván függ attól, hogy mennyire mentek bele részletesen a dolgokba, mennyire halad gyorsan a csoport. Mennyire tudsz már angolul? Suliban van ez? Ha középsuli, akkor elhiszem hogy nem haladtok gyorsan, a mi sulinkban is volt pár olyan osztály, ahol ilyen tempóban haladtak!
2010. júl. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez egy nyelviskola.Nagyon alapos,de mégis fura,talán 4 év alatt eljuthattunk volna középfokra.
2010. júl. 5. 10:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég! Ez egyáltalán nem normális! Heti 3 órában évente egy könyv simán kivégezhető lenne!

Keress egy magántanárt, lehet hogy drágább, de legalább célirányosan tanulsz, készülsz a nyelvvizsgára!

A nyelvsulik többsége arra megy, hogy minél tovább tanulj náluk, minél több pénzt fizess be...

2010. júl. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az a javaslatom, hogy igyekezz inkább olyan kurzusra jelentkezni a nyelviskolában, ami mondjuk egy intenzív nyelvtanfolyam. Akár mennyire is alapos, ez így nagyon lassú, pláne gondolom nem is két forintot fizetsz érte! Én azt mondom inkább fizess kicsit többet, de mondjuk egy középfokú nyelvvizsgáig jobb iskolában el lehet ennyi idő alatt jutni (sőőt), akkor is ha végig járod a legalapabb tanfolyamtól a nyelvvizsga felkészítőig az összes 3-4 hónapos kurzust! Ez így csak felesleges pénzkidobás, és sosem lesz belőle nyelvvizsga!!
2010. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Melyik ez a nyelviskola? Biztos nem tagja a Nyelviskolák Szakmai Egyesületének. Akkreditált tanterv, tanmenet alapján kéne dolgozniuk, amit be kell tudniuk mutatni, előre el kell mondani, hogy az adott összegért meddig juttok el. Keresd meg a tulajdonost és kérd számon. És persze sürgősen hagyd ott azt a "nyelviskolát". Egyébként heti 3 óra elég kevés, legalább 4 kéne, így egy tankönyv egy év, a tankönyveket 120 órára írják. Melyik ez a könyv?
2010. júl. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez a könyv a Cutting Edge.Kék,piros(jelenleg),zöld és a többit nem ismerem.4 év alatt "fogyott" el az elsö kék és most vagyunk a piros második felénél.
2010. júl. 5. 13:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Keves a heti harom ora, de nyelviskolaban azert legalabb kozepfoku szintre el kellett volna jutnotok ennyi ido alatt.

Itt valami nem stimmel. A tobbiek sem szoltak meg a tanarnak, hogy sehova nem haladtok??

2010. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

És mit csináltok az órákon, mért haladtok ilyen lassan?

13.08

2010. júl. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,a csoporttal is van gond,mert csak 3 tag tanul rendesen.Szóval rajtunk is múlik,ez igaz.Viszont,ha kiesik még 2 fő,megszünik a csoport.Kénytelen vagyok elviselni,hogy pl. 4 év eltelte után van olyan csoporttárs,aki azt mondja "todaj".És nem viccből.
2010. júl. 6. 07:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy kénytelen elviselni, lépj ki. Már rég ki kellett volna. Pocsékolod az idődet és a pénzedet (illetve más pocsékolja a tiedet). Nem tudom, hol laksz, de gondolom, bárhonnan elérhető egy másik nyelviskola. Önállóan is tudsz tanulni.
2010. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!