Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehetséges 4 hónap alatt B2...

Lehetséges 4 hónap alatt B2 szintről C1-re lépni, munka mellett tanulva?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha ügyes vagy, siman
2019. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Ha egyéb időigényes elfoglaltságod nincs a munkát leszámítva és odateszed magad, akkor szerintem igen.
2019. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. ápr. 25. 17:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért, nem fáradsz el a munkában? Képes vagy meló után még jó hatásfokkal órákat az angollal foglalkozni? Egyszer hallod a szavakat, és örökre megjegyzed?
2019. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sztrogoff!


Igen, napi 10 óra, nehéz fizikai munkát végzek, utána nem angolt, hanem németet tanulok!

Nem jegyzem meg elsőre, hanem sokat gyakorlok!

2019. ápr. 26. 08:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Uhh, hát bocsánat, elnéztem, azt hittem, angolról beszélünk. Németben nem foglalnék állást. De az biztos, hogy napi 10 óra munka után nekem az agyam is elég fáradt lenne ahhoz, hogy hatékonyan tanuljak. Angolból egészen durván a B2 és a C1 között vagy 3-4 ezer szó a különbség. No és milyne témák, immár nem a sótartó meg a fürdőszoba berendezési tárgyai, hanem a környezetszennyezés, globális felmelegedés, stb. Az 20-30 szó naptári naponként a 4 hónapra nézve. A második hónap után a napi 20-30 újhoz másfél-kétezret kellene hozzávenni gyakorlásilag, hogy ha ilyen egyszerűen közelítve néznénk. Plusz még eddig ismeretlen nyelvtani izék megemésztése. De az első két válaszoló nyilván ismeri a német nyelvvizsga részleteit.
2019. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézz sok német sorozatot. Az segít.
2019. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!