Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná nekem valaki ezt...

Lefordítaná nekem valaki ezt a pár mondatot amit a külföldi apartman foglalásom miatt szükséges félek hogy félreértelmezem?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm ha valaki segitene, mert fordítóba is beirtam, de nem szeretném félreértelmezni.
2019. ápr. 30. 21:46
 1/9 A kérdező kommentje:

I will try to catch you up guys and find time between work/study when you arriving, anyway I will send you everything you need to get into the apartment.

the total price is 2,494.83 ₪ after the cleaning fees.

about the 17% you guys don't have to pay that. we charge everything from the credit card 2,494.83 ₪

+ 17% and refund only the 17% tax as soon as we get the visa pictures :)

2019. ápr. 30. 21:47
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy jó nagy átverésben van részed!
2019. ápr. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
miért ?
2019. ápr. 30. 21:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért kell neki kép a vízumodról? Arról kell biztosítsd, hogy jogilag kimehetsz-e?
2019. máj. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 17% adot visszadjak mikor megkaptak a vizumkepeidet???

Egy adott csak egy allam tud eloirni, nem private’s apartment tulaj. A vizum bemutatasa is csak akkor kell ha munkat akarsz vallalni. Rossz angol is, jo ertem, hogy Izraelrol van szo. Nagyon elfoglalt a tag, mindent elkuld nektek az apartmentbe amire szuksegetek lehet, de talalkozast nem iger. O nem tartja szuksegesnek nagyon, hogy talalkozzatok, de o papirjaitoktol fenykepet akar elore. Nagyon lehet, hogy lehuzzak a kartyadrol a penzt, apartment nincs es valami csalo hirdetes csak az internetten. Banktol talan visszakapod az rlveszett penzed, ha Igy lenne.

2019. máj. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A helyedben én inkább a bookingon foglalnék valami megbízható szállást, ahol nem akarnak átverni. Plusz ha magyar állampolgár vagy és Izraelbe mész nem is kell vízum (pár hónapja voltam). Szóval lehet esetleg az útlevélről akarna képet?
2019. máj. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat.

A booking com -on keresztül foglaltam le ezt az apartmant. IGen Izraelről van szó. Aki izraeli állampolgár annak a szállások után fizetni kell még plusz17 % adót. De ugye én magyar vagyok ezért nekem nem kell. LEgalábbis én igy gondoltam.

Akkor ha jól értem a szállasadóm előre le fogja vonni ezt a plusz 17 % adót tőlem és ha bemutatom majd a vízumpapirom hogy magyar vagyok akkor visszautalja nekem

2019. máj. 1. 19:10
 8/9 A kérdező kommentje:
bocsánat nem vízumpapir, mert nem kell vízum hanem ugye Izrelbe útlevél elég ha nyaralni megyek.. és mikor átlépek a határon adnak majd nekem egy kis kék papirt igazolványt fényképemmel stb ami arra jogosit hogy az országban tartózkodhatok X napot . Az útlevelembe nem fognak pecsételni se.
2019. máj. 1. 19:15
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor lehet erre a kis papírra gondol amit majd a határon fogok megkapni
2019. máj. 1. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!