Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen magyar-angol szótárt...

Milyen magyar-angol szótárt vásároljak érettségire? Elég nehezen tudok magamtól fogalmazni, de megoldom, csak picit több idő kell.

Figyelt kérdés
Tudom hogy csak levélírásnál lehet használni, esetleg van olyan ami segít ebbe? Megnézik a szótárakat? Beleíhatok pár szófordulatot, csak mondatot segítségnek? Persze nem nagyon feltűnően.

#angol #érettségi szótár
2019. máj. 3. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Megnézik a szótárakat és nem írhatsz bele semmit. Ha észreveszik kidobnak érettségiről.
2019. máj. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Legfőképpen semmilyent.

Főleg ha így sincs időd, akkor majd pont arra nem lesz, hogy szótárazzál.

2019. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az Országh László féle szótárak jók. És ne írj bele semmit.
2019. máj. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Közepes méretű szótárat. Ha kifülezed, gyorsabban megtalálod benne a keresett szót.
2019. máj. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bele szabad címkézni akkor? Tehát megjelölhetem hogy a,b,c stb? Bocsi hogy értetlenkedem, és nem nincs angol tanárom :s Otthon tanulom mert a gimnáziumunkba nem volt angolra lehetőség, viszont én ált. isk.be angolt tanultam és lehetett választani hogy átmegyek németre, vagy félévente teszek osztályozó vizsgát. Van valami jó tanácsotok angolra? Az elmúlt napokban főleg a nyelvtanra feküdtem rá.
2019. máj. 3. 14:14
 6/8 anonim ***** válasza:
És jól megy?
2019. máj. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kicímkézheted az oldalán a betűket. Ez a "kifülezés".
2019. máj. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Találtam egyet amit lehet használni, +van a végébe levél és önéletrajz minta is. :)
2019. máj. 8. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!