Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 'Heidi' nyelvtanulás youtubról...

'Heidi' nyelvtanulás youtubról hová tűnt? Honnan lehetne előkeríteni a videókat?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos!!!

Youtubon volt a világ legtökéletesebb youtube csatornája ami idegen nyelveket tanított. Az egész csatorna eltűnt. Sehol nem találom még máshol sem a videó anyagokat. Még úgy sem találom, hogy esetleg megvenném. Valaki tudja mi lett a csatornával?

'Heidi angol,spanyol,orosz,norvég,kínai' volt a csatorna neve.



2019. máj. 17. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én találtam ilyen csatornát simán Heidi néven.
2019. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Nekem sima csatornát nem adott ki hanem a meséket és filmeket. Amikor google-ból keresek rá akkor még a linket beadja de a szöveg: a videó nem érhető el mert a felhasználó törölte a csatornáját. Aminek egyértelmű a jelentése csak valahol esetleg meg tudom találni? Nem hiszem el azt hogy senki nem mentette le és töltötte fel a saját csatornájára, vagy más videómegosztóra. Bennem volt hogy letöltöm, de bízva az internetben hohy az interneten 'minden' megvan, nem mentettem le. Sokkot kaptam ma amikor megláttam. Az egész oktatóanyag felépítése valami tökéletes volt.

Kezdve a személyes névmásokkal stb...


Én és te... ő nő vagy lány és ő férfi vagy fiú

ez volt az első sora. És ugyanez a sablon ment a fentebb felsorolt nyelveken.

2019. máj. 17. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Más tartalmát nem töltheted fel csak úgy. Egyébként az említett csatorna, amit nekem is beadott a YouTube, tele van nyelvtanulási videókkal. Szóval nem tűnt el.
2019. máj. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Heidi" nem csinált semmi egyedit, hanem az innen: [link] letöltött mp3-as fájlhoz tette, szintén innen lementett szöveget és ebből készített videókat.

Szóval ha hiányzik nagyon, a fenti linken mind megtalálod.

2019. máj. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Te egy Isten vagy!!! ❤❤köszönöm szépen. Ezek azok amiket kerestem. Raknék még ide sok szivet de ez nem facebook poszt. Mekkora öröm erre kelni. De komolyan. Ezer hála. Komolyan hiányzott.

Mellekesen amúgy gondoltam, hogy nem csinált semmi egyedi dolgot, azért is reménykedtem hogy valahol ez megtalalható. Viszont ahogy elnéztem az is munka, hogy ezeket a hangokat összeszerkessze. Tudtam hogy egy nálam sokkal talpraesettebb ember meg fogja találni. Ment a zöld pacsi. De legszivesebben vagy 10x elküldeném még.


Kedves utolsó előtti( meg gondolom első is) neked hogy adja be azt a csatornát? És neked is köszi a választ.

2019. máj. 18. 08:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Learn German with Jenny


ezt ajánlom, youtube-on és face-n is fenn van

2019. máj. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!