Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyedül hogy a legegyszerűbb...

Egyedül hogy a legegyszerűbb és a legbiztosabb felkészülni az emelt angol érettségire (szóbeli)?

Figyelt kérdés

Újraérettségizem, tehát nincs tanárom, akivel gyakorolhatnék, és ez picit aggaszt (nincs pénzem órákat venni).


Milyen módszert ajánlanátok?


2019. máj. 19. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

En is egyedul keszultem. En a 1000 questions 1000 answers (angol felsofok) konyvbol tanultam, minden emeltes temara kiter, szerintem jo kis konyv es feltudsz belole keszulni.

Illetve tanulj nagyon sok új és nehezebb, erdekes szavakat, probald azokat hasznalni, jobban ertekelik mintha az egyszerubbeket hasznalnad. Ja, meg youtubeon neztem ilyen emeltes temakkal kapcsolatos rovid videokat, csak beirtam a tema cimet es kidobta.

Sok sikert!🤗

2019. máj. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!