Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás

A kérdés

Egyedül hogy a legegyszerűbb és a legbiztosabb felkészülni az emelt angol érettségire (szóbeli)?

Újraérettségizem, tehát nincs tanárom, akivel gyakorolhatnék, és ez picit aggaszt (nincs pénzem órákat venni).

Milyen módszert ajánlanátok?

máj. 19. 14:40  Privát üzenet  

A válasz

En is egyedul keszultem. En a 1000 questions 1000 answers (angol felsofok) konyvbol tanultam, minden emeltes temara kiter, szerintem jo kis konyv es feltudsz belole keszulni.

Illetve tanulj nagyon sok új és nehezebb, erdekes szavakat, probald azokat hasznalni, jobban ertekelik mintha az egyszerubbeket hasznalnad. Ja, meg youtubeon neztem ilyen emeltes temakkal kapcsolatos rovid videokat, csak beirtam a tema cimet es kidobta.

Sok sikert!🤗

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont máj. 19. 18:10 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kodolányi János Egyetem Társalkodó egynyelvű, középfokú nyelvvizsgájáról vélemény, tapasztalat?
Angol B2 nyelvvizsga így számít egyetemi felvételinél?
Honnan lehet tudni az angol emelt szintű szóbeli érettségire a tételeket?
Miért akar segíteni az angol szóbeli felvételivel kapcsolatban segíteni a tanárom? 14l
Ha valaki megbukik angol írásbelin és megvan a 15pontja, azaz engedik szóbelizni, akkor szóbeli érettségin két tételt kell húznia?
Angol érettségi szóbeli: eltudnátok látni tanácsokkal?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Nyelvtanulás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!