Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvtanulás jobb? Ha...

Melyik nyelvtanulás jobb? Ha beülök egy olcsóbb tanfolyamra ahol 5-10 embert tanítanak egyszerre vagy ha neten végzek feladatokat mondjuk egy program segítségéve?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy egy magántanár vagy egy jó nyelvtanfolyam lenne a legjobb, de sajnos arra nincs pénzem.

Valamennyire, ha lassan is de szeretnék haladni a nyelvtanulással.


Melyik hatékonyabb?

Esetleg akinek van tapasztalata, melyiket ajánlaná?


2019. máj. 21. 22:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem magàban egyik sem. Amit tidok javasolni az: gyakorolj feladatokat ahogy írtad+ neten van egy olda, nem ttudom belinkelhetem-e hinative a neve ami direkt arra van hogy az ember feltegye a kérdését és a külföldiek, anyanyelviek vàlaszolnak. + Film/sorozatnézés viszont ne úgy hogy megàllítod és minden szót kiírsz, csak szokjon hozzà a füled egyelőre. Nem is baj ha nem érted viszont hozzàszoksz ahhoz ahogy beszélnek és egyre többet megértesz.
2019. máj. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!