Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol felsőfok (C1) szóbeli...

Angol felsőfok (C1) szóbeli nyelvvizsga. A két könyv közül melyiket lenne érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Két könyvet néztem, a Színes kérdések és válaszokat és az 1000 kérdés 1000 választ. Leginkább csak egyre szeretnék beruházni, persze szükség esetén akár többet is veszek, a lényeg a sikeres nyelvvizsga. :)


Igazából az érdekelne, hogy kinek milyen tapasztalata van ezekkel a könyvekkel, ki miből készült fel, és hogy elég volt-e számára az a tudás amit ezek a könyvek nyújtottak. Ezenkívül más könyvet is ajánlhattok.(Ha ez számít, ECL vagy Languagecert nyelvvizsgát tervezek tenni)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2019. máj. 28. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, mindkettő jó.
2019. máj. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En szóbelire a Cambridges Advanced tankönyvembol készültem fel, de franciából megvan az 1000 kerdes 1000 válasz es sok hasznát tudtam venni egy kis kiegészítéssel. Leginkabb csak kiinduló mondatok megtanulására ajánlom, de arra nagyon is. A másikat nem ismerem.


(A tankönyv az teljes felkészítést kínál de jóval drágább mint a kérdésben megemlített masik ketto)

2019. máj. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Exam-Fright Killer 50 Advanced Topics
2019. júl. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!