Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az állam visszatéríti a...

Nopeman114 kérdése:

Az állam visszatéríti a Cambridge C1-et?

Figyelt kérdés

2019. máj. 7. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Első nyelvvizsgát visszatérítenek ha sikeres, mindegy, milyen típusú vagy szintű.
2019. máj. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Igen,de csak egy meghatározott összegig,a maradékot fizetned kell.

Nem találom most az árakat,de a Cambridge mintha 45k felett lenne,a visszatérítés pedig 35k körül.

2019. máj. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Aham, én is erre emlékeztem.
2019. máj. 8. 07:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Akkor most már épp ideje lenne nem csak egyesek emlékezetében bízni, hanem hivatalos helyen utánanézni...

Eleve nem "bármilyen", hanem csak az államilag akkreditált nyelvvizsgák díját térítik vissza (amivel nem azt akarom mondani, hogy a Cambridge nem akkreditált, hanem csak pontosítani, hogy nem az összes létező nyelvvizsga olyan, aminek a díja visszatéríthető). De ez még mind csak az én emlékezetem. A hivatalos információ valahol itt lehet:

www.nyak.hu

2019. máj. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!