Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Origo B2 angol szóbelin...

Origo B2 angol szóbelin valóban 4-5 percig kell magamtól beszélnem egy adott témakörről?

Figyelt kérdés

A feladat ugye úgy néz ki, hogy húzunk két képet és az egyikről kell beszélnünk. Ezt a leírásban 4-5 percre írják. Biztos vagyok benne, hogy ez nem fog menni. Mennyire segítik ezt a vizsgáztatók? Az általános beszélgetéssel és a szituációval nem lesz gondom szerintem.

A válaszokat előre is köszönöm.



2019. máj. 29. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is így volt, tudnod kell önállóan kifejtened a gondolataidat, aztán kérdeznek.
2019. máj. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az rendben van, 1-2 percig biztos tudok beszélni, de 4-5 perc nekem azért kicsit túlzásnak tűnik. Ha abba hagyom 1-2 perc után, már elkezdenenk kérdezni, vagy csak némán fogunk egymásra bámulni, ha esetleg nem jut semmi eszembe?
2019. máj. 29. 15:56
 3/5 Igazmondó666 ***** válasza:
a tételkiválasztásos rész képernyőn megy, 1-10 terjedő skála ebből van 3db mindegyiknél választasz 1-et, az első részén magadról beszélsz utána kérdeznek párat abból a témakörből amit húztál(témakörök az oldalon elérhetőek 14-15db ha jól emlékszem), másodiknak a kép jön ott kapsz 2-őt és az egyiket ki kell választani, akkor a képről kell beszélni de nem arra összpontosítani, hogy mi van rajta hanem inkább el kell vonatkoztatni róla vagy saját élményeket elmondani ami kapcsolódhat a képhez. A végén meg van egy szituáció ahol a vizsgáztatóval kell beszélned, de azok se túl bonyolultak. A vizsgáztatók nagyon segítőkészek voltak(legalábbis nálam).
2019. máj. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, hamar el fog az menni. Mivel csak kép lesz nem lesz odaírva maga a tétel így ahhoz a tételhez kötöd amelyikhez szerinted illik. Leírom a példàm: volt egy nő egy masszàzsàgyon akkor elkezdtem az alternatív gyógyàszatról beszélni majd a végén mâr az egészséges tàplàlkozàsról volt szó. Ne félj bàrminek örülnek. (De hamar elmegy.)
2019. máj. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek 😊
2019. máj. 30. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!