Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Török nyelvet szeretnék...

Török nyelvet szeretnék tanulni. Hol találok önálló nyelvtanuláshoz anyagot?

Figyelt kérdés
Autodidakta módon szeretek tanulni, erősségem az auditivitás (itt: a hallás alapján való tanulás). Hol találok jó nyelvkönyveket, szótárakat a török nyelv tanulásához?

2019. máj. 29. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Ha van Facebookod, akkor ajánlom a Bátran törökül! és Bátran törökül!2.0 csoportokat. Én is úgy hallottam valakitől és tényleg rengeteg anyagot osztanak meg napi szinten, de kezdőknek való könyvek, anyagok, linkek is vannak feltöltve. Többen (én is) írtak ki kérdést, hogy konkrétan tud-e ajánlani bárki bármit és a kommentekben is érkeztek ajánlatok, nagyon segítőkészek. Tanfolyamokat, magánórákat is szoktak hirdetni. Szóval szerintem ez hasznos dolog.
2019. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2019. máj. 30. 07:46
 3/4 A kérdező kommentje:
A facebookon kívül anyagok? Szótár, nyelvtan, kiejtés, hanganyag stb. Mint írtam is volt, autodidakta módon tudok a legjobban tanulni, azaz nem csoportban és az auditivitásra fókuszálva.
2019. máj. 30. 17:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy haladsz azóta a tanulással?
2020. jan. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!