Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ITolc nyelvizsgát 16. án...

ITolc nyelvizsgát 16. án leteszem akkor a + pontot megkaphatom még érte egyetem felvételire? (már beadta de utólag hozzá lehet csatolni még)

Figyelt kérdés

Sziasztok idén érettségiztem és arra lennék kíváncsi megoldható e hogy még valahogy behúzzam a nyelv vizsgáért járó plusz pontot. Azért az iTolc ot kérdezem mert olvastam egy cikket és ott pont ezzel "promózták" magukat. Lehetséges még behúzni az extra pontokat ?

válaszokat előre köszönöm szépen



2019. jún. 1. 08:21
 1/5 A kérdező kommentje:
11.-e a határ idő szóval szerintem ez már sehogy sem megoldható. Attól még ha most leteszem jövőre ugye kötelező lesz + pont se fog járni érte ?
2019. jún. 1. 08:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónap, mire a legtöbb nyelvvizsga bizonyítvány megérkezik

És igen, jövőre valószínűleg nem fog plusz pont járni érte

2019. jún. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szia! Voltál a nyelvvizsgán? neked tetszett?
2019. júl. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, én voltam, és nekem nagyon tetszett!!
2019. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszett az itolc, de mivel kellett a felvételihez a papír, ezért júni 8-án még megpróbáltam az ixam online vizsgáját is, ez volt talán az utolsó vizsgaalkalom az országban a felvi előtt. Kedvesek voltak, a gépes rendszer jól működött, időben ki is álltották a bizit, szóval inkább azt javaslom.
2019. aug. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!