Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ma lesz németből az évvégi...

Ma lesz németből az évvégi vizsgám. Nagyon ideges vagyok! Hogyan próbáljak lenyugodni?

Figyelt kérdés

Ma lesz német nyelvből az évvégi vizsgám. Írásbeli és szóbeli. Magántanuló vagyok. Idén kezdtem el tanulni a németet hogy gimis lettem, és nem is nagyon szeretem. Ezért vagyok bizonytalan. Február óta készülök erre a vizsgára magántanárral, de mégis nagyon ideges vagyok. Félek hogy a kettes se lesz meg mert le fogok blokkolni és mindent elfelejtek. Hogyan próbáljak megnyugodni? Esetleg tippek hogy mit csináljak ha elakadok mondjuk a szóbelin? Kérje egy kis segítséget? Ismételjem még át két-három alkalommal a tételeket vagy már hagyjam? 2 óra múlva lesz a vizsga. Elnézést ha buta kérdéseket tettem fel csak nagyon ideges vagyok :(

A válaszokat előre is köszi.



2019. jún. 4. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia

Nem lesz semmi gond ne tarts ettől. A vizsgáztatók is emberek-valahol- :)) segítenek ha netán elakadsz de nem fogsz hiszen tanultál rá eleget :)

Úgyhogy nyugika és lazaság...

Sok sikert mára!

2019. jún. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi, addig fognak nyúzni míg meg nem lesz a kettes, csak akkor húznak meg ha abszolút semmit sem tudsz.
2019. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most jöttem ki a szóbeliről. Nagyon nehéz volt. Volt olyan amit nem tudtam, de szerencsére volt olyan is amit igen. Most megpróbálom nagyon jól átismételni a szóbelit, hogy ha az írásbeli nagyon rosszul sikerüt, akkor is mindenképpen meglegyen a kettes.
2019. jún. 4. 10:34
 4/7 A kérdező kommentje:
11-től lesz a szóbeli
2019. jún. 4. 10:34
 5/7 anonim ***** válasza:
na mizus??? Megvagy már?? :))
2019. jún. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen megvan minden :/ A szóbeliről sírva jöttem ki mert pont olyan tételt húztam amit nagyon nem tudtam. De volt pár perc felkészülési idő. Addig összeszedtem minden gondolatom, és ami értmeset tudtam, elmondtam. De nagyon kevésnek éreztem. Mikor sírva kimentem anyukám is elkezdett sírni mert tudta hogy ha már így jövök ki, akkor nem lett jó. Ott próbált vigasztalni de mind a ketten nagyon sírtunk. Miután megnyugodtunk, és kicsengettek, anyukám odament a tanárhoz hogy mit gondol, meg tudja adni erre a kettest? Ekkor a tanár mondta hogy nem érti miért sírva jöttem ki, mert ez a szóbeli felelet nem lett egyes. Az írásbeli papírom is majdnem teljesen ki van töltve, már csak az a kérdés hogy jól-e. Majd kijavítja pár napon belül. Ennyit mondott a tanár. Szerintem az írásbeli sem lett olyan botrányos. Remélem meg tudja adni a kettest. Lassan kezdek tanulni, mert holnap földrajz vizsga. Aki próbált támogatni és vigasztalni, annak nagyon köszönöm! Sokat segítettetek vele! ^^❤️
2019. jún. 4. 13:13
 7/7 anonim ***** válasza:
na Látod!! Mondtam én hogy nem semmi baj! Gratulálok!
2019. jún. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!