Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nehéz 11 pontot összesz...

Milyen nehéz 11 pontot összeszedni Angol emelt szóbelin?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nem vagyok nagy az idegen nyelvekben, azért szerettem volna emelt érettségit tenni angolból mert 60%-nál van egy közép nyelvvizsgám és nem kell vele többet bajlódni. Az írásbelin valahogy összekapartam 79 pontot és most 30-ból 11-kellene a kerek 60%-hoz.

Mennyire nehéz ezt elérni ha mondjuk van egy stabil B1-es szintű nyelvtudásom, tanuljak rá keményen vagy elég ha előtte éppen átnézem?

Előre köszi a válaszokat



2019. jún. 7. 05:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképp tanuld meg a témakörökhöz tartozó tételeidet és akkor több is lesz!! Sok simert!
2019. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Emelten nehéz megtanulni a tételeket :D témákörok vannak, azokból meg bármi lehet.
2019. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Egyáltalán nem nehéz, én bementem 4 óra alvással, és kérdeztek ilyeneket, hogy mi a különbség az amerikai, és az angol karácsony között, na most ehhez közöm nem volt, mondtam össze vissza mindent is, de látták, hogy tudok angolul, ezért ez nem zavarta őket, végül 28 pont lett a 30-ból. A lényeg hogy, beszélj, és soha se mondd azt, hogy "én ezt nem tudom", ha nem tudod akkor se! Sima lesz! Sok sikert kívánok a vizsgához!:DD
2019. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!