Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Skandináv nyelvek hasznosak?

Skandináv nyelvek hasznosak?

Figyelt kérdés

Több nyelvet tanultam már, egyetemen fordítónak tanulok majd ha felvesznek mesterszakra.

Tanultam angolt, franciát, oroszt, olaszt és németet.

Angol és francia megy a legjobban. Most a németet szeretném fejleszteni.

De elgondolkodtam hogy lehet jó lenne még egy nyelv, ha nem is most de később. Valami ami tényleg különleges. A skandináv nyelvek közül a svéd, norvég, dán érdekel.

Ezek közül valamelyik.


A skandináv nyelvek jelentenek előnyt cégeknél? És ha mondjuk az én városomban nincs nagyon lehetőség ilyen nyelvet tanulni, akkor van értelme úgy megtanulni hogy órát adjak belőle? Ahol én lakom ott nyelviskolában nincs és magántanár is csak egy szerintem.


Lehet csak mondjuk 2 év múlva kezdeném tanulni de érdekel a téma.


2019. jún. 17. 01:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Eszakra igen
2019. jún. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Konkrétabb infót tud írni valaki? Van itt olyan aki skandináv nyelvvel talált munkát?
2019. jún. 17. 07:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, hasznosak. En norvegul beszelek.
2019. jún. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!