Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú nyelvvizsga nehezebb...

Krómgyűrű kérdése:

Középfokú nyelvvizsga nehezebb, mint egy angol emelt szintű érettségi?

Figyelt kérdés

2019. jún. 26. 14:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%
Jaaj bocsánat, nem tudtam, hogy csak az ötös után jár. Azt hittem akkor, hogyha a 45% meg van. De akkor rosszúl tudtam.
2019. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Semmi gond. Legalábbis az én iskolámban így van. Nem tudom, hogy máshol mi a helyzet? A barátnődnek 5-ös lett az angol?
2019. jún. 27. 21:23
 13/15 anonim ***** válasza:
79%
Jaj kérdező, nem gondolhatod, hogy ez iskolánként változik! Hogy lehetsz nagykorú szavazó állampolgár, ha ilyen szinten nincsenek alapvető állampolgári ismereteid és jogérzéked?! Komolyan el tudod képzelni, hogy az iskola kénye-kedvétől függ, hogy ugyanarra a teljesítményre adnak-e nyelvvizsgát vagy nem?
2019. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#12 Az én iskolámban...

:DDDDDDDD


Ezen jót mosolyogtam. Mit gondolsz, hogy Zsuzsa néni megjutalmaz egy nyelvvizsgával, mert olyan kis jószívű?


Amúgy 60 %-tól B2, 40-től B1, de az utóbbival nem sokra mész.

2019. jún. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Szerintem könnyebb a nyelvvizsga, de kb minden központnak van fent a honlapján feladatsor. Én Társalkodón voltam és az egyszerű volt, de nézd meg többit is, mert változóak a különböző nyelvvizsgák, mindegyiknél egy kicsit más a hangsúlyosabb. Még a Languagecertről hallottam hogy nemn olyan nehéz. Meg ami még előnye a nyelvvizsgának, hogy ha tegyük fel nem sikerül a szóbeli de az írásbeli igen attól még az írásbelid meg lesz, kapsz róla bizonyítványt és a szóbelit meg teljesítheted máshol, ha nem jött be a hely. Míg érettséginél az egészet végig kell csinálni és évente kétszer van.
2019. jún. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!