Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol szavakra miként keressek...

Angol szavakra miként keressek rá hogy kifejezésekben mutassa őket a Google? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Úgy tudom van ilyen lehetősége a Google keresőnek: beírok egy angol szót és mellé valamit, ami arra utasítja a keresőt, hogy ilyen szóval hozzon fel példamondatokat.

Érdekelne az is, hogy ha például egy szóról meg lehetne tudni, hogy milyen elöljárókkal lehet használni, milyen vonzatai vannak. Nem tudom van -e arra is kereső-kifejezés hogy adott szó 3 alakját megkapjam.



2019. jún. 29. 15:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Egy ideje nem használtam, nem biztos, hogy minden általad felsorolt dolgot tud, de nekem ez az oldal jutott eszembe:

[link]

2019. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!