Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Középfokú nyelvvizsga vagy...

Középfokú nyelvvizsga vagy szintemelő érettségi?

Figyelt kérdés

Szeretnék nyelvvizsgázni, már rendelkezek közép szintű érettségivel. Mi lenne célszerűbb ha szintemelőznék vagy ha középfokú nyelvvizsgát tenném le?

Szeretnék továbbtanulni, ha szintemelővel lehet jobban járnék? Az is adna plusz pontot?


2019. júl. 2. 17:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind a kettő lenne a legjobb, egyik se ad plusz pontot de az emelt és a nyelvvizsga is kötelező.
2019. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem a középfokú nyelvvizsgával próbálkozz, ugyanis emelt szinten már felsőfokú tudást várnak el tőled, mind szókincsben / témakifejtésben, mind nyelvtanban.

Én megpróbáltam mindkettőt, ha gondolod, írj egy üzenetet, és elmesélem a tapasztalataimat.

2019. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok🙂 Nekem felsőfokon van és emeltem, szerintem egyik se nehéz🙂 A felsőfokom 85 az emeltem 90%☺️
2019. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!