Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Cert language nyelvvizsgát...

Zuborg kérdése:

Cert language nyelvvizsgát írtam, és a megtekintéskor láttam hogy az eredeti pontjaimat hiba javítóval lehúzták és kijavították. Van erre valami törvény vagy rendelet, hogy nem tehetnek ilyet, hogy hibajavítóval módosítanak?

Figyelt kérdés
Mert például egyetemen tilos hibajavítót használni a tanárnak, le kell húznia az eredeti írását és oda írni miért javítja és aláírnia hogy ő volt.

2019. júl. 4. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem értem miért probléma.

Amúgy szerintem nincs

2019. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt az egész országban úgy kezelik, ahogy a kérdező írta, áthúzni (egy vonallal, hogy olvasható maradjon), melléírni a javítottat, dátum, aláírás. Lehet, hogy nincs rendelet, de aki ezt nem tudja, az még sosem dolgozott cégnél, hivatalnál, stb. A neten számos ügyviteli szabályzatot hoz elő a google, NAV, önkormányzat, állami hivatal, stb.
2019. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!