Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok ajánlani francia...

Tudnátok ajánlani francia középfokú nyelvvizsgara felkészülest segítő könyvet?

Figyelt kérdés
Például van a 23 Topics for Teenagers könyvnek valami francia megfelelője? Ezen felül ti melyik nyelvizzsgat ajánlanátok?

2019. júl. 6. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link] Ebben rengeteg szó van, ki kell szűrni, mert van, ami teljesen felesleges, és magyarul sem használsz, de témakörönként szét vannak válogatva, és sokat tudsz belőle tanulni. Ebben nyelvtan egyáltalán nincs,csak szavak meg szövegek.

[link] Ez nyelvtani feladatokkal van tele, nagyon jók, hasznosak, és megoldókulcs is van hozzá.

[link] Szövegek, képleírások, hangzószöveg van benne, a szóbelire szerintem nagyon jó átnézegetni.

[link] Ez is nagyon hasznos, csak ne szegje kedved, hogy rengeteg idegen szó van benne, amit esetleg még nem hallottál.

Én az Allonz-ykból tanultam két évig, de az ugye nagyon alap. Otthon tanultam a belinkelt könyvekből, az iskolában pedig BME-s és ORIGO-s nyelvvizsgakönyvekből gyakoroltunk.

Áprilisban voltam BME komlpexen, 87% lett. Sok sikert a felkészüléshez!

2019. júl. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
*Allons-y (ez van, ha nem olvassa át az ember, amit ír)
2019. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2019. júl. 6. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!