Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudtok e olyan nyelviskolat...

Tudtok e olyan nyelviskolat ahol A2-es kozephalado szintrol felhoznak legalabb B1-re hogy eltudjak menni egy nyelvvizsga elokeszitore?

Figyelt kérdés

Szoval nyelvvizsga elokeszitore nem eleg a tudasom. Korabban 6eve leerettsegiztem angolbol de azota sokat felejtettem es vissza szeretnem hozni azt a tudast plusz egy B2 es nyelvvizsgat szeretnek csinalni.

Es elsosorban nyelviskola erdekelne de, Ha esetleg van jo magantanar tapasztalat azt is elfogadom.


2019. júl. 11. 13:44
 1/3 anonim válasza:
70%

Otthon tanulni jobb.Olcsóbb is.

Én a semmiből felhoztam magam felsőfokúra.TOEFL-t is simán lenyomnám.Neked is azt javaslom.

2019. júl. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik település?


Egyébként ha van elég motivációd, akkor egyedül is megtanulhatod. A2 és B1 közt szerintem nincs nagy különbség. Vannak jó kis könyvek, van ahol az összes nyelvtani szabály össze van foglalva, gyakorlásokkal, stb. Elég drága, de ez pl. remek könyv szerintem: [link]

Illetva vannak a témákat kidolgozó könyvek, az meg szókincsbővítésre remek.

2019. júl. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom a hasznos valaszokat, mindenkepp megnezem ezt a konyvet koszi szepen!
2019. júl. 11. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!