Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan oldalt keresek amivel...

Olyan oldalt keresek amivel letudom fordítani egy kattintással az angol szavakat bármelyik oldalon (egy nyelvű is jó) és hozzáadhatom az oldalon a saját szavaimhoz. Valaki tud ilyen oldalt?

Figyelt kérdés
Régen használtam egy weboldalt, úgy működött, hogy regisztrálni kellet azt hiszem talán valami böngésző kiegészítőt kellet beállítani vagy letölteni és akkor böngészés közben az angol szavakra ha rákattintottam lefordította (de lehet ha csak angolul írta ki egy nyelvű szótárként) és ha akartam eltudtam menteni a honlapon lévő saját szótáramba ami arra volt jó hogy ha felmentem az oldalra akkor ott visszatudtam nézni ezeket a szavakat és megtudtam tanulni valaki nem tudja a weboldal címét ?? Ha jól emlékszem volt narancssárga csík középen az oldalon talán a kereső színe.

2019. júl. 16. 09:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?

[link]

2019. júl. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Google Fordító is nagy kedvenc. Amit én használtam és a leírtaknak is megfelel: READLANG.


Mutatja a lefordítandó szavakat és szintén listázza is, gyűjti is a fordított szavak jegyzékét.

2019. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dictzone is jó szerintem:)
2019. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!