Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 96 százalékos B2 beszédkészség...

96 százalékos B2 beszédkészséggel C1 télen?

Figyelt kérdés
Lehetséges ez? December körül akarom megpróbálni vagy januárban...

2019. júl. 16. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. júl. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

C1 szóbeli nem egy sétagalopp. Komoly és elvont témák vannak, kaphatsz olyan kérdést is amin kb köpni nyelni nem tudsz. Ugyanakkor ha van egy jó alapod, és az eredményed alapján igen, akkor érdemes elkezdeni készülni és építgetni a tudásod. Exam fright killer című könyvet ajánlom áttekintésre. A legtöbb nyelvvizsga témaköreit lefedi.

Ha azt kellően átnyálaztad akkor a let's discuss it-et kikapcsolódásként átnézheted. Vita témák pro-contra.

Pár jól betanult sablon, mindenre ráhúzható szófordulatot érdemes megtanulni azt szeretik.

Jó ha van akihez tudsz fordulni, akivel lehet gyakorolni. Ha tanár az illető az mégjobb.

Sok gyakorlással, alapos készüléssel természetesen kivitelezhető.

2019. júl. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
C1en én vicc témákat kaptam, pl mit csinálok ha unatkozom. Vagy mi a legnehezebb része a mindennapi munkámnak. Semmi extra nem volt, pedig betanultam a megújuló energiákat és az idősekotthona pro és kontra stb témákat is.
2019. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!