Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vajon megtalálom a helyem az...

Vajon megtalálom a helyem az életben valaha?

Figyelt kérdés
Sokadszorra bukok meg C kategóriás forgalmi vizsgán, kb már alig van valami remény hogy egyszer sofőr lehessek. Nem mondom magam borzasztó vezetőnek, csak tapasztalatlan vagyok még és ez a hátrányom. Így sok szír-szar hiba miatt cseszek el ezt-azt. Persze még előttem az élet 22 éves pályakezdőként, de gimi után is csak OKJ-kat végeztem, de nem kellek mert abban sincs tapasztalatom, vagy épp nem vagyok elég jó, bár nem is érdekel már. Alternatívaként Taxizásban vagy Telekocsi sofőrködésben gondolkodok még. Mert a vezetés meg maga a járművek vezetése mindig is szenvedélyem volt gyerekkorom óta, de ha erre képtelen vagyok akkor ennyit erről. Régebben még a mozdony meg a villamos vezető is szóba jött kis koromban, de arra szinte totál alkalmatlan vagyok, hogy megtanuljak ennyi mindent, műszaki téren nem vagyok egy zseni annyira amúgy se, elvégre ha egy teherautót nem tudok megcsinálni, akkor ne is akarjak többet. Meg amúgy is tanulási nehézségem van diszkalkulia meg stb így sok dolog nekem felejtős, hála ennek a hülyeségemnek. Humán beállítottságú vagyok, szóval majd biztos jönnek a negatív emberek, hogy gyártósor meg társai... Végső esetben még gondolkodok, ha a sofőrködés nem jön össze, akkor elvégezni egy biztonsági őr képzést. Mert amúgy is olyan típus vagyok, hogy szeretek egyedül dolgozni, csak úgy lenni vagy elmerengeni és nem kell tempósan droid módjára dolgozni. Kamerát meg embereket figyelgetni meg ki-be léptetgetni úgy se atom fizika arra még képes vagyok. Ezen kívül már csak a betanított munkák vannak, ami arra jó hogy felvegyenek és vagy kirúgnak vagy én mondok fel, mert azok olyanok is. Tudom, ha most csak itt siránkozok nem lesz jobb, de előbb-utóbb az embernek meg kell találnia a helyét az életben. Ami még érdekel az a természet meg a történelem, de az egyetem kizárva én arra nem vagyok való. Szüleim még korábban mondogatták nekem, hogy menjek el erdésznek, mert a technikusit meg tudnám csinálni, mert van érettségim hozzá az erdőben meg szeretek lenni végül is, csak sajna olyan képzés nem indul a városomban. Bár nem kapkodhatok jobbra-balra szóval hagynom kell, hogy alakuljon úgy ahogy lennie kell szép sorjába és meg tudni mi való hozzám.

2019. júl. 25. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem te nagyon utalod magadat.

Az elet kilatastalan huszonevesen,

de ha igy allsz hozza meg az utolso cseppnyi onbizalmad is elillan. "Az egyetem nem nekem valo" mar miert ne lenne?! Ha elhivatott vagy es tenyleg tenni akarsz a jovodert akkor barmi lehetsz, de akarhol is helyezkedsz el az eletbem, ezzel a kudarcra itelt onmarcangolassal sehol se fogod megtalalni a helyed. Fel a fejjel es gyozd le ezt a nihilt! Full neurotikus leszel

2019. júl. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A sofőri szakma most nagyon jó!

hiányszakma ezért nagyon jó a fizetés!!

biztonsági őrnek nehogy elmenj mert semmit nem fizetnek és ne hogy egész életed ilyen alantas munkával töltsd el ami semmit nem fizet.

2019. júl. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!