Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 25 nap alatt lehet teljesíteni...

25 nap alatt lehet teljesíteni az eTitánt?

Figyelt kérdés
Holnap kezdem, a cél, hogy augusztus végéig teljesítsem, szeptemberben pedig mehessek vizsgázni. Mik a tapasztalatok, mire érdemes figyelni tanulás közben?

2019. aug. 5. 14:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Ez a kérdés kb. olyan, mint hogy egy év alatt ki lehet olvasni az Origót? Az etitan egy weboldal.
2019. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos az első válasz használhatatlan, mert azon túl, hogy a kérdésre nem válaszolt, semmilyen egyéb tapasztalatot nem osztott meg. Szóval, valaki?
2019. aug. 5. 16:04
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, én napi kb 1 órát foglalkoztam vele, így volt 30 nap
2019. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen!:)
2019. aug. 5. 23:48
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly kettő hét alatt végeztem. Ha érdekel akkor haladni fogsz.
2019. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ma sikeresen a teljesítettem az első két modult, úgy látom, hogy jól fogok tudni haladni az anyaggal.😊
2019. aug. 6. 14:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam tanfolyamon, de mondta a bácsi, hogy nem muszáj a modulokat megcsináni; igazából végig a konkrét gyakorlást csináltuk. Ott van az a barna gomb, van vagy 10-12 kategória, egyszerre kidob 10 kérdést. Minden nap néhány témát 10-szer végignyomsz, és észreveszed, hogy egyszer csak ismétlődnek a kérdések, és te megjegyezted a kérdésekre a választ a megoldásokból. A vizsgán meg szó szerint ugyanezek a kérdések voltak, nem a modulban lévők.
2019. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7: ha nem csinalod meg a modulokat, nem kapsz a tanfolyam elvegzeserol szolo igazolast...


En kb. 15 ora alatt vegeztem vele, egy het alatt megcsinaltam. De vizsgaidopontra vartam majdnem egy honapot :D

2019. aug. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hmm.. hát nem is kaptam a tanfolyam elvégzéséről igazolást, de nem is kellett.

Lehet azért, mert hivatalosan tantermi tanfolyamra jártam. Igaz, hogy azon csak e-learningeztünk :D

2019. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azon gondolkoztam, hogy olyan részletekbe menően is kell tudni, hogy pl mi okozza ha a fék nyomásakor a pedál 1/3-ánál nem keményedik fel a pedál?
2019. aug. 8. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!