Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A kötelezően ledolgozandó...

A kötelezően ledolgozandó ötven órát (közöségi szolgálat vagy mi) hol lehet teljesíteni? én pl. a katasztrófa védelemre, rendőrségre vagy a honvédségre gondolltam. Ezeknél van ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 18:20
 1/1 anonim válasza:
Sok esetben az iskola szervez programokat, amiket aztán igazol, (Gyermekotthon, öregek otthona, kajaosztás csöveseknek, stb.) de nálunk minden olyan igazolást elfogadtak, ami valamilyen hivatalos (közhasznú) szervezettől volt, szóval az általad említett szervek igazolását szerintem elfogadnák. Kérdezd körbe őket, ha valahol jól jön a segítség, szerintem szívesen adnak mellé egy igazolást.
2013. szept. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!