Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Levelezokepzesek.hu oldalról...

Levelezokepzesek.hu oldalról vélemény?

Figyelt kérdés
Csábítónak tűnik, hogy interneten folyik a képzés, a vizsga, de ér bármit is a végén kapott bizonyítvány?

2019. aug. 24. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy így elnézem, pont annyit, mintha én írnék neked egy papírt, hogy szerintem milyen ügyes vagy. Én egy vasat sem adnék olyan képzésért, ami nem egyetemi/OKJ képzés, vagy nincs valahol máshol (pl. az adott kamaránál, minisztériumnál) akkreditálva. Akkor már inkább jelentkezz valahová levelező/távoktatási munkarendbe, ahol tényleg ér is valamit a papír.
2019. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Én is most néztem meg. És ahogy az első is írta, ez nem OKJ, kb.semmit nem ér. Sehol nincs feltüntetve képzési szám. Ez csak arra jó, hogy lehúzzák az embereket, mert ez nem ad semmilyen végzettséget.
2019. aug. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ez az oldal a tipikus példája az új törvénynek, ami a kuruzslókat bünteti. Megy a levesbe, a tulajdonos meg a börtönbe.
2020. febr. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól hangzik. Valaki fizetett elő kurzusra?
2020. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Full kamu. Pszichológiai konzulens képzést vásároltam. Egy nagy szar az anyag amit küldtek és számlát sem kaptam a többszöri kérésem ellenére sem.
2020. nov. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Figyelem!


[link]


Aki erről a weboldalról kívánja magát továbbképezni, ne tegye!!!!!! Átverés, amiről már többen megbizonyosodtunk! Átutaltuk a tanfolyam árát, igaz a tananyagot meg is kaptuk. A feladatokat kidolgoztuk, a szakdolgozatokat megküldtük. Majd vártunk (van aki éveket, én hónapokat), azonban a tanúsítvány nem kerül kiállításra. Hiába a sok email, a sok kicsörgő telefon a bizonyos hirdető eltűnik, amikor már ismerős neki a telefonszámod, letilt.

Ugyanez a csaló ember: [link] weboldalon is hirdeti magát, ő ugyanez az ember, aki az előző weboldalon is kínál gyakorlatilag mindenféle továbbképzést általában akciósan! Nincs akkreditációja!

Kérlek ne utaljatok!!!!!!!!! Legyetek óvatosak, "az ember holtig tanul", most már sajnos ebből is...... !!!

Az illető dr. titulussal rendelkezik (a nevét is tudjuk), ezen kívül több más hamis weboldalt is működtet. Egyetlen weboldalon sincs se egy ügyintéző, sem egy vezető megnevezve. Tudtommal történtek már feljelentések, azonban még mindig működteti azóta is az oldalait.

2021. márc. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!