Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek a Lumiere...

Mi a véleményetek a Lumiere Filmiskoláról? Olyanok véleményére lennék kíváncsi akiknek van vele tapasztalata.

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 14:40
 1/6 anonim válasza:
Szia, esetleg megtudtál valamit azóta? Engem is nagyon érdekel, de mivel még elég új, nem igazán találok sehol róla referenciát, vagy véleményt.
2020. jan. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon érdekelne bármi infó vele kapcsolatban!
2020. márc. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
engem is érdekelne!
2021. szept. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Senkinek nem ajánlom, személyes tapasztalatból mondom. A reklámok mögött csúnya a valóság.
2023. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Jaja, ne!!
2023. febr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom lehuzos. Munka es lehetoseg nulla, de fizetsz mint a huszartisztek. Egyebkent nem feltetlenul vag ide, de azert vicc, hogy mennyi szini tanoda meg casting adatbazis indul, ennek ellenere uj arcokat nem lat az ember amit kitermelne a “piac” magabol mindig ugyanazt a nehany szineszt/szinesznot. Szineszek inditanak tanodakat, tartanak eloadasokat, hogy mast felkeszitsenek a muveszetre, de ok azok akik folyamatosan szerepelnek mindenhol es mindenben. Mikor jutunk mar el oda, hogy nyitott castingok lesznek es a sok besavanyodott arc helyett vegre lesz egy kis verfrissites. Ui: nem feltetlenul az a jo szinesz aki tud enekelni, verset mondani es tancolni. Rohej kategoria, hogy pl egy szinmuveszetin tancolni is kell tudni. Lehet valaki nem tud tancolni mert botlabu, de hiteles eloadomuvesz..
2023. jún. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!