Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Elte vagy Pázmány történelem...

Elte vagy Pázmány történelem érettségi előkészítő?

Figyelt kérdés
Az Elte előkészítője 150 ezer, a Pázmányé csak 20 körüli. Megéri ennyiért az Eltére menni, tényleg akkora a különbség? Tapasztalatokat, véleményeket megköszönöm :)

2019. szept. 4. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

miajósiten!? 150ezer? Meg is írják helyetted az érettségit ennyiért?

NE! Az nagyon sok.

Én a Studium Generale szombati INGYENES felkészítőjére jártam, és 90feletti lett az emelt töri érettségim.


Amúgy a töri pont olyan, hogy nem feltétlenül kell értened, pláne nem középszinten, és ha megvan a jegyzeted, akkor arra otthon is fel tudsz készülni.

Ezek a töri előkészítők inkább arra jók, hogy átnézd velük az anyagot, ha esetleg hiányos a jegyzeted, akkor velük megkapod, illetve, hogy folyamatosan ismételd a törit, és ne érettségi előtt 2 héttel kezd el átnézni.

Szóval ezek inkább segítenek beosztani, hogy mit mikor nézz át.

Erre ki nem adnék olyan sokat, amit az Elte kér. Biztos vagy ebben amúgy? Ez brutál sok.


Egyértelműen nem éri meg ennyiért az Eltés előkészítő.

2019. szept. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én is bizonytalan vagyok az árát illetően, de azt hiszem, ennyi...

Köszönöm szépen a választ, végül a Pázmányéra jelentkeztem! :)

2019. szept. 8. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!