Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi lesz az OKJ-s műköröm...

Mi lesz az OKJ-s műköröm építő tanfolyamokkal 2020-tól?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kérdésem az lenne hogy, mi lesz 2020-tól ezzel a tanfolyammal? Ugye mindenhol az van megszűnik a legtöbb okj szakma. Mivel én mostanában akartam elkezdeni a műkörmös tanfolyamot félő, hogy kifutok az időből és januártól már nem lehetne jelentkezni.

Tudtok valamit erről a helyzetről? Jelentkezzek a mostani tanfolyamokra vagy annyira nem lesz vészes a helyzet 2020-tól?



2019. szept. 8. 10:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerinted mi ezt most honnan tudjuk megmondani neked?!


Amúgy szerintem jelentkezz most! Az a biztos!

2019. szept. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Még ezután alakítják át a rendszert. Aki neked most "biztosat" mond, az hazudik.

De azt el tudom képzelni, hogy az önálló műköröm építő megszűnik, mivel van olyan, hogy műköröm építő és kézápoló, és esetleg ez utóbbit tartják meg.

2019. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még maguk az illetékesek sem tudnak válaszolni erre a kérdésre. 🙂
2019. szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia,


Nem tudom aktuális-e még neked. A közlönyben megjelentek szerint csak iskolarendszerű képzés lesz belőle kéz es lábápoló technikus néven. 5 vagy 2 éves képzés, attól függően, hogy középiskolában végzed, vagy érettségi után.

Ez 2020 szept 1-től lép hatályba.

2019. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!