Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ma még megéri autószerelőnek...

Ma még megéri autószerelőnek tanulni?

Figyelt kérdés

Imádom az autókat a villanyost pont annyira mint a belső égésűt, ezért is gondolkodtam jármű mérnökiben de aztán rá kellett jönnöm hogy a matek nem megy annyira szóval le mondtam arról, de az autó szerelőknél viszont elbizonytalanodtam mivel szerintem nem kétséges hogy a belső égésű le lesz cserélve elektromosra vagy hidrogén hajtásra, de ezzel együtt jár sajnos vagy nem, hogy a legnagyobb probléma egy akku csere lesz vagy programozási probléma (tudok programozni) ami finoman szólva is elég unalmas bár nem tudom. Szóval a kérdés lényege az elektromos autók szerelése tud olyan jó szép, és varázslatos lenni mint egy belsőégésűé? Remélem nem fogalmaztam túl hülyén :D Ja és még valami tudom ált aki programozni tud az matekozni is vagy is hát sőt mindegyik tud én valamiért nem tudok olyan jól :/

17/F



2019. okt. 23. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Nem fogják lecserélni nagyon gyorsan az összeset elektromosra cserélni, drága, emellett környezetszennyezőbb, mert az energia tárolása nem 100%-s effektivitású, így kb egy elektromos autó 110-120%-l jobban szennyezi a környezetet, mint a másik.
2019. okt. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért az elektromos autóban is van futómű, karosszéria stb úgyhogy munkád lesz a jövőben is. Viszont nem leszel tetőtöl talpig olajos és koszos. Nézz be egy Tesla szervízbe, ragyog a tisztaságtól.


A hidrogén autó meg tele van pumpával, szivattyúval, szelepekkel és csövekkel, na az meg sok sok szervíz munkalehetőséget fog csinálni!

2019. okt. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, megéri.


A programozásnak pedig vannak nagyon matekos és kevésbé matekos részei.

2019. okt. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!