Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha nem is akarok pincér lenni...

Ha nem is akarok pincér lenni attól még a felvételin eltudom adni magam szerintetek?

Figyelt kérdés
Csak azért jelentkeztem erre a munkaügyi központban hogy pénzt kapjak. Mert nincs munkàm és nagy a baj. Gyàrat meg fizikai munkàkat gyülölöm, meg fel se vesznek. Szóval jelentkeztem ingyen képzésre felvételi lesz. El tudom hitetni hogy mennyire akarom? Közbe meg ezt se akarom de mi csinàljak. Nem az én vilàgom ez.

2019. okt. 24. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Rajtad múlik, bár sztem ha ezt itt kell megkérdezned, akkor nem nagyon fog menni.

Egyébként mit akarsz csinálni? Pincér végzettséggel vendéglátásba fognak felvenni, nem légkondis irodába félmillás fizetéssel.

2019. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi csinàljak, csak idôhúzàsnak gondoltam ezt. De ha nem lesz màs vàlasztàsom hajlandó lennék vendéglàtózni. Bàr kedvem ahhoz sincs.
2019. okt. 24. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!