Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan lehetőség, hogy vizsgát tegyen az hegedű vagy gitár szakon, anélkül, hogy azelőtt hivatalosan járt volna ilyen iskolába?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. olyanra, mint az angol nyelvvizsga, ami tudtommal úgy működik, hogy te megtanulod otthon ami kell a vizsgához, elmész vizsgára , aztán vagy sikerül vagy nem.
2019. okt. 25. 15:54
 1/4 A kérdező kommentje:
*hogy vizsgát tegyen az ember hegedű vagy gitár szakon
2019. okt. 25. 15:56
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Nincs ilyen lehetőség. 6 év zenetanulás után van lehetőség alapvizsgára. Azt esetleg megengedik, hogy összevonj osztályokat, ha olyan gyorsan haladsz. Amúgy a nyelvvizsgával ellentétben a zeneiskolai alapvizsgának lényegében semmi értelme sincs.
2019. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van lehetőség de nem könnyű ha csekély a zeneelméleti tudás, hiába van jó zenei érzék, gyakorlat mert a teszt elcsúszós. És van értelme is, mert csak így lehetsz hivatásos zenész tudtommal.

Én gitárra szerettem volna így, jártam is felkészítő tanárhoz de a klasszikus nekem sehogy nem megy és feladtam ezt a dolgot.

2019. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3-as, köszi.És hol van ez a lehetőség?
2019. nov. 8. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!