Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyi ido kemia viosz emeltre...

Mennyi ido kemia viosz emeltre felkeszulni ha csak azzal foglalkozol? Atlagosan

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 22:56
 1/3 anonim válasza:
Ha majusig csak azzal foglalkozol, mondjuk napi 6 orat, szerintem hozhato.
2019. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is csak azzal foglalkozom,de en iden be se adom a jelentkezesem csak jovore, szerintem eselytelen,ha nullarol vagy nullahoz kozeli allapotbol indulsz. Ha viszont faktos voltal vagy tagozatos es jol is oktattak meg te is tanultad, akkor siman belevagnek a helyedben, napi 5-6 ora szerintem is realis, annal tobbet szerintem nem kell vele foglalkozni, illetve nagyon nehez tenyleg aktivan.
2019. nov. 4. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az előző jól megmondta. Szeretem, amikor mondják, hogy ők kihagynak egy évet, és csak ezzel a 2 tárggyal fognak foglalkozni egész évben. Nem tudsz csak ezekkel foglalkozni, hisz nem fogsz egész nap reggel 7től este 8ig felette ülni egy éven át.

Én is kihagytam egy évet, hogy újraérettségizzek ebből a 2 tárgyból. Én mellette dolgoztam reggeltől kora délutánig, aztán heti 2-3x kémia tanárhoz jártam, heti 1x biosz tanárhoz, hétvégéken meg érettségi előkészítőre.

1 év alatt fel lehet készülni szerintem.

2019. nov. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!