Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Debrecenben, vagy környékén...

Debrecenben, vagy környékén van olyan iskola, ami szakmát ad, és esti, tehát alig kell bejárni, és nincs baj belőle, ha nem jársz be. Igazából, már a 3-dik szakmát szeretném csinálni. Szerelő képzés érdekelne inkább. Autó vagy motor?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta szerelek. Nem vagyok kíváncsi olyan hozzászólásokra, hogy be kell járni, mert az iskolák egy nagy nullák, amit adnak,. Engem az élet tanítson ne a hülyeségeket adják le, a hozzá nem értők.... Tisztelet a kivételnek. De az előző szakmák is egy nagy nullák voltak, a legtöbbet én tanultam itthon..

2019. nov. 7. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen az amikor valaki tökhülye viszont nagy az önbizalma.
2019. nov. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ilyenbe járok, Povolnyban vagyok estin, de nem ilyen szakmàn. De én ahogy tudok bejàrok, ha munkám engedi.
2019. dec. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!